Голова Союзок України на Ковельщині пані Олена Місюра на святкуванні свого 60-річчя всі подаровані кошти віддала на видавництво Книги «Пам’яті»  про мешканців міста Ковеля і околиці, які загинули на війні у зоні АТО.

Цей благородний вчинок не могли оминути Почесна Голова Благодійного Фонду «Позитивна взаємодія» Марійка Мовчан з братами Палом та Борисом. Юні «дипломати» уже більше 6 років листується з королями та королевами, керівниками держав, іншими світовими знаменитими, завжди пропагують мир і закликають допомагати діям. Тому ідея з увіковічення тих, хто не може уже захистити себе і особисто стати на заклик проти війни і закликати до миру, виявилася актуальною і своєчасною для нашого суспільства.   

Ювілярка Олена Володимирівна Місюра, мама, яка зростила двох синів і доню завжди боролася за збереження сімейних цінностей, благополуччя на нашій землі. Коли прийшов час відзначити своє 60-річчя, то пані Олена уже знала як його відсвяткує – пожертвує тим, хто вже не може заступитися за свою честь і сказати слово, а саме – тим, хто загинув н війні.

Найцікавіше, що винуватиця Свята до останнього тримала в таємниці свій намір подаровані кошти спрямувати на видавництво Книги «Пам’яті». Запрошені родичі, близькі та знайомі були приємно вражені та дещо шоковані таким рішенням Олени Місюри і зхвально відгукнулися про задум.

Відомий меценат і громадський діяч Волині Віктор Уніга, який був присутній на святкуванні і який особисто приймав участь у АТО позитивно оцінив наміри видати книгу про Ковельчан, які загинули у війні. Адже, лише таким чином можна залишити у пам’яті їхні подвиги і достойні вчинки. Завдяки ним і можливе мирне і тихе життя на нашій землі.

Запрошуємо всіх небайдужих долучатися до нас. Разом ми можемо зробити багато хороших справ і змінити світ на краще.

Реквізити для благодійних ВНЕСКІВ:

МФО банку – 325365

Банк – ПАТ «КРЕДОбанк» м. Львів

Код отримувача – 42571654

№ рахунку отримувача – 26000011218095

Отримувач – БО «БФ «ПОЗИТИВНА ВЗАЄМОДІЯ»

Прес-центр

БО “БФ “Позитивна взаємодія”

(Павло Мовчан)

e-mail: Press-child@ukr.net, Pressichild@gmail.com

тел. +38 050 517 38 28

сайт: www.DOBREdilo.com

Рубрики: події

0 комментариев

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *