«Ваша діяльність на благо дітей і людей, які потребують допомоги, заслуговує визнання і всілякої поваги»йдеться у листі від Федерального Президента Німеччини Франка Вальтера Штайнмаєра, який адресований 14-річній Волинянці Марійці Мовчан та її братам: Павлу і Борису.

Нагадаємо, нещодавно «юні дипломати» заснували Благодійну організацію «Благодійний фонд «Позитивна взаємодія», де Марійку Мовчан обрано Почесною Головою з метою популяризації благодійної діяльності і заклику допомагати дітям, як в Україні, так і у всьому світі.

Завдяки небайдужим людям уже організовано будівництво спортзалу і літньої площадки для Волинського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей в м. Ковелі.

«Федеральний Президент бажає вашій організації великих успіхів, а тобі і твоїм братам всього мислимо найкращого» – такі побажання залишив Фнак Вальтер Штайнмаєр у зверненні до Марійки Мовчан та її братів: Бориса та Павла.

Надаючи високі оцінки діяльності «юних дипломатів» з Волині у визначного європейського дипломата зазначили, що: «Ви робите внесок у те, щоб полегшити скрутне становище людей, і щоб вони відчули, що хтось піклується про них».

Марійці Мовчан і її братам Павлу і Борису приємно отримати таку позитивну оцінку дипломатичній і благодійній діяльності від досвідченого, авторитетного і справжнього європейського дипломати з великим досвідом роботи у цій царині.

Просимо всіх добрих людей долучатися до благодійних акцій і змінювати наш світ на краще!

Реквізити для благодійних ВНЕСКІВ:

МФО банку – 325365

Банк – ПАТ «КРЕДОбанк» м. Львів

Код отримувача – 42571654

№ рахунку отримувача – 26000011218095

Отримувач – БО «БФ «ПОЗИТИВНА ВЗАЄМОДІЯ»

Прес-центр

БО “БФ “Позитивна взаємодія”

(Павло Мовчан)

e-mail: Press-child@ukr.net, Pressichild@gmail.com

тел. +38 050 517 38 28

сайт: www.DOBREdilo.com

www.facebook.com/1ViktorMovchan

www.facebook.com/MariaMovchan

Instagram: @dobre_dilo

Рубрики: події

0 комментариев

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *