Небагато часу пройшло від зустрічі 09 жовтня 2018 року, коли в місті Ковелі зібралися представники бізнесу, громадські та релігійні діячі, депутатський корпус під головуванням відомого громадського діяча Віктора Уніги.

На згаданому громадському зібранні було підтримано і схвалено рішення про будівництво спортзалу дітям-сиротам, дітям, які позбавлені батьківської опіки у Волинському обласному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей в місті Ковелі.

Нагадаємо, що все почалося з маленької мрії знаменитої 14-річної Марійки Мовчан,  – допомагати знедоленим дітям. Юна «дипломатка» Волині з братами Павлом і Борисом уже багато років поспіль листується з королями і королевами, керівниками держав, релігійними діячами та іншими світовими знаменитостями.

Роман Войчик (волонтер з камінь-Каширську), Мовчан Віктор (координатор благодійного проекту), Володимир і Андрій Оліщуки, бригада волонтерів, що здійнбвала монтаж бруківки

Особливу увагу можна звернути на позитивну взаємодію небайдужих людей щодо питання будівництва літньої площадки  з бруківки перед входом у спортзал. Буквально за тиждень цей об’єкт був готовий, хоча його і не було у планах будівництва з початку.

підготовчі роботи до будівництва літньої площадки з бруківки
результати позитивної взаємодії небайдужих людей – літня площадка для дітей-сиріт, дітей, які позбавлені батьківської опіки.

Микола і Ярослав Михайлевські відгукнулися на прохання і зорганізували людей, які безкоштовно виконали монтажні роботи.


Віктор Мовчан і Микола Михайлевський, який разом з братом Ярославом виступив організатором робіт літної площадки з бруківки

Микола Михайлевський, разом з бригадою волонтерів

  Анатолій Федонович Корець – систематично безкоштовно надавав гранітний відсів, щебінь, пісок, Анатолій Корець – допомагав з транспортом, Юрій Васильович Оліферчук – безкоштовно забезпечив близько 4 тон цементу, інші матеріали. В свою чергу Руслан Васильович Михальчук, керівник ПП «Ковель-Будпостач», безкоштовно передав до 200м2 бруківки для цієї мети, а Юлія Теличко – розробила проект дизайну.

Корець Анатолій Феднович і Мовчан Віктор
Мовчан Віктор і Юрій Оліферчук
Юля Теличко (дизайнер), Руслан Михальчук (
керівник ПП «Ковель-Будпостач» )

Інші небайдужі люди: Рувім Мартинюк – передав безкоштовно більше пісок, Іван Семенюк – щебінь і надав транспорт, Віталій Ковальчук – безкоштовно забезпечив щебнем. Андрій і Микола Оліщуки – безкоштовно збудували опорні стінки, східці та пандус тощо.

Іван Семенюк, Рувім Мартинюк і Мовчан Віктор

Олександр Місюра – забезпечив технікою. Окремо брати Оліщуки Андрій і Володимир взялися безоплатно звести пандус і східці у новому вході до приміщення, яке готуємо для дітей.

Олександр Місюра, який забезпечив важкою технікою і Мовчан Віктор

А Гаврилюк Володимир разом із братом з власної ініціативи безкорисливо забезпечили монтажі роботи щодо електрифікації приміщення, освітлення.

Володимир Гаврилюк разом із братом за власний кошт організував електрофікацію приміщення

Окрім літної площадки з бруківки, активно продовжуються будівельні і ремонтні роботи спортивного залу для дітей. Навіть з інших міст Волині відгукнулися небайдужі люди і зголосилися допомогти на добровільних засадах – Роман Войчик з Камінь-Каширська приїхав і безкоштовно допомагає виконати монтаж дерев’яної підлоги у спортзалі.

Роман Войчик (волонтер з Камінь-Каширська, який допомагає будувати спортзал дітям)

Після громадських зборів 09 жовтня 2019 року, на яких було ухвалено рішення здійснити дитячу мрію і збудувати спортзал, багато інших небайдужих людей, які переймаються долею дітей-сиріт, долучилися до благодійної акції. Постійно підтримують проект і активно допомагають сантехніки Олег Лучко і Дмитро Волков.

Сантехніки Олег Лучко і Дмитро Волков

За весь час створення спортзалу і літньої площадки дітям-сиротам прийняли участь наступні небайдужі люди: МІСЮРА Олександр Васильович, УНІГА Віктор Володимирович, ОТКАЛЕНКО Андрій Володимирович, УЗНАЛІ Ігор Хусейнович, МОВЧАН Борис, ГАВРИЛЮК Володимир Васильович, ВОЙТАНІК  Володимир Петрович, КОРЕЦЬ Анатолій Федонович, МОВЧАН Андрій, ЯНЧУК Олександр, ГЕЧ Станіслав, ГЛУЩУК Богдан,  ПОЛЯЧУК Тетяна Миколаївна, ЛУЦИК Едуард, ФГ «Перлина Турії» (ЯРЕНЧУК Володимир),  КОРЕНЬ Олег Віталійович, ЛУЧКО Олег Олегович, ГЛУХОВА Надія, ВОЛКОВ Дмитро, ПОТАПЕНКО Руслан, МОРОЗ Андрій Петрович, ЙОВИК Галина Володимирівна, ТИХОНЮК Михайло, КІНАШ Наталія Йосипівна, МОРОЗ Данило Анатолійович, МОВЧАН Павло, АНДРОСЮК Ігор, ТОВ «Виробничо-комерційна фірма «Ковель», СЕМЕРЕЙ Андрій, ТАЛАШКО Василь Олександрович, МОРОЗ Анатолій, Готельно-розважальний комплекс «Наше місто» м. Ковель, АСЛАМОВИЧ Євгеній Юрійович, КОРЕНЬ Олег, ДАЦЮК Володимир Петрович, ВОЙЧИК Віталік, КОЦКО С.В., КЕКЛЯК М.Д., ЗАПОВІТРЯНА Ганна Олександрівна, ФІЛОНЕНКО Володимир Євгенович, ДЕМЧУК Олександр, КУРИЛО Надія, ОЛІЩУК Володимир, СМІТЮХ Павло, ФЕДЧИК Геннадій, СМІТЮХ Андрій, ЛУЦИК Станіслав, ШЕВЧИК Василь, МЯКОТА Дмитро, ХОРШУЛЯК Роман, МАРЮСИК Ірина, ОЛІЩУК Андрій,  та багато інших людей.

Вадим Лабик, поруч Андрійєм Откаленко, Миколою Канівцем з командами добровольців, часто відвідують дітей Волинського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей в м. Ковелі з соціальними, розважально-ігровими та іншими заходами. Їхній досвід є гарним прикладом на наслідування співпраці громадськості і соціальних комунальних установ.

Вадим Лабик, Мовчан Віктор із групою небайдужих осіб, які працюють з дітьми Волинського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей
Мовчан Віктор, Микола Канівець і Костючик Дмитро
Андрій Откаленко (керівник центрів реабілітації) з групою небайдужих людей. що допомагають будувати спорзал дітям-сиротам

Незабаром уже зможемо запросити представників преси і всіх небайдужих людей на відкриття де разом переконаймося в успішній взаємодії і гарним результатом – сучасним і комфортним спортзалом і літною площадкою для дітей-сиріт, дітей, які позбавлені батьківського піклування.

Всіх небайдужих людей до проблем дітей ласкаво просимо долучатися до благодійної діяльності.

співзасновник БФ “Позитивна взаємодія” Павло Мовчан та волонтерка Надія Глухова

Долучайтеся до групи у Вайбері: https://invite.viber.com/?g=eRRyaJuzwEiNrGuzhsuVolWZqIqv2iH9

Реквізити для благодійних ВНЕСКІВ:

МФО банку – 325365

Банк – ПАТ «КРЕДОбанк» м. Львів

Код отримувача – 42571654

№ рахунку отримувача – 26000011218095

Отримувач – БО «БФ «ПОЗИТИВНА ВЗАЄМОДІЯ»

Прес-центр

БО “БФ “Позитивна взаємодія”

(Павло Мовчан)

email: Press-child@ukr.net, Pressichild@gmail.com

тел. +38 050 517 38 28

сайт: www.DOBREdilo.com

Рубрики: події

0 комментариев

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *