Знамениті в Україні юні «дипломати» жертвують унікальну колекцію листів монархів, президентів, інших знаменитостей, щоб допомогти хворому хлопчику отримати життя.

 Марійка Мовчан зі своїми братами Павлом та Борисом, відомі тим, що уже понад п’ять років  листуються та товаришують зі керівниками держав, монархами та духовними лідерами, бізнесменами та іншими світовими знаменитостями.

Юні «дипломати» України зібрали унікальну і єдину, в своєму роді, в сіті колекцію-листування з поважними адресатами в продовж тривалого часу. Цим творчим дітям вдалося «документально» зафіксувати історичну епоху, настої і роздуми еліт про події в світі та показати роботу суспільного і державного механізмів у різних куточках земної планети.

У папці можна знайти особисті звернення і привітання від Вселенського Патріарха – Варфоломія, особисті листи до Марійки від діючого Федерального президента Німеччини Франка-Вальтера Штайнмаєра, Канцлерки Німеччини  Ангели Меркель, Князя і Княгині Монако, Монархів Бельгії, Нідерландів, Королеви Данії, Прем’єр-міністрів Іспанії, Португалії,  Президентів Італії, Польщі, Бразилії, Аргентини, Франції, декілька особистих послань від Папи Римського тощо.

Ба, більше того, в «юних дипломатів», серед унікальної колекції листів, красується, можливо, єдиний в Україні і в приватних руках, персональний лист від Королеви Великобританії. Слід звернути увагу, що монарші особи «Туманного Альбіону» особисто не відповідають на листи, а за них це роблять фрейліни. Та, її Величність Королева – Єлизавети ІІ, зробила єдиний відомий виняток для Марійки, Бориса і Павла Мовчанів.

Нещодавно мрія Марійки Мовчан здійснилася, – вдалося зібрати в місті Ковелі за одним столом представників бізнесу, місцевої влади, громадських і  релігійних діячів з метою пропагувати мир і допомогти дітям (https://dobredilo.com/vidbuvsya-blagodijnij-zahid-zdijsni/). Було вирішено важливу проблему, зокрема – прийнято рішення про позитивну взаємодіяю і коштами всієї громади зробити приміщення для  зайняття спортом вихованцями Волинського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей в місті Ковелі.

Для зайняття благодійною діяльністю Марійка Мовчан з братами створили Благодійну організацію «Благодійний фонд «Позитивна взаємодія» де її обрано Почесною Головою (https://dobredilo.com/ )

14 листопада 2018 року до Благодійного фонду «Позитивна взаємодія» звренулися батьки 11-річного хворого хлопчика, Олександра Козулі, з благанням про допомогу. Важкий недуг вразив нирки малолітнього Сашка і для збереження йому життя необхідно здійснити пересадку цього органу. Таку операцію можуть успішно провести за кордоном та оплатити її вартість – не менше ніж 60 000 Євро, – для сім’ї просто не можливо. Адже батьки уже тривалий час здійснюють догляд за хворим Сашком і їх доходів навіть не вистачає на покриття елементарних речей.

Керівництво Фонду не знало, як допомогти Сашку. Однак, Марійка Мовчан, порадившись зі своїми братами, Павлом І Борисом, вирішили віддати своє найцінніше і пожертвувати своєю унікальною колекцію листів від світових знаменитостей для збору коштів на лікування Сашку Козулі.

Отож, ми надіємося і мріємо, що у всій України знайдеться хтось, хто зможе пожертвувати Сашку Козулі на операцію 60 000 Євро, тоді унікальна і епохальна колекція листів «юних дипломатів» перейде до такого добродія. Або, ця колекція достаниться тому благодійнику, хто внесе найбільшу суму пожертви в період збору коштів для маленького Олександра.

Ми закликаємо всіх небайдужих людей, журналістів, громадських активістів, представників бізнесу не залишитись осторонь, а допомогти Сашку Козулі зберегти життя. Будь ласка, максимально поширите цей заклик про допомогу і допоможіть зібрати вказану суму.

Абсолютно всі зібрані кошти будуть передані батькам для проведення 11-річному Олександру Козулі операції з пересадки нирки.

БУДЬ ЛАСКА! ДОПОМОЖІТЬ НАМ ЗІБРАТИ КОШТИ!

Дякуємо!

Реквізити для благодійних ВНЕСКІВ:

МФО банку – 325365

Банк – ПАТ «КРЕДОбанк» м. Львів

Код отримувача – 42571654

№ рахунку отримувача – 26000011218095

Отримувач – БО «БФ «ПОЗИТИВНА ВЗАЄМОДІЯ»

(ПРИЗНАЧЕННЯ: На лікування Олександра Козулі)

Звіти про розмір зібраних коштів і список осіб, що зробили внески (за їх бажанням) будуть опубліковані на сайті www.DOBREdilo.com  у відповідному розділі «звіти»/

Відео-матеріал –

Авторські права на відео-матеріал належать Вадиму Дричику(https://www.facebook.com/studiovideography )

Прес-центр БО «БФ «Позитивна взаємодія»урналіст – Павло Мовчан)

www.DOBREdilo.com

Preschild@ukr.net, perssichild@gmil.com

+38 (050) 517 38 28

 https://www.facebook.com/MovchanMaria

https://twitter.com/mariia_Movchan

 

envira-gallery id=”126″

Рубрики: події

0 комментариев

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *