Марійка Мовчан – юна українська знаменитість, яка прославилася тим, що разом з братами Павлом та Борисом листується і дружить з королями і королевами, лідерами могутніх держав та іншими світовими знаменитостями сьогодні включилася в двобій лідерів президентських перегонів. Та, як справжня юна «дипломатка», дівчинка запропонувала простий план перемир’я і злагоди поміж опонентами.

звернення Мрійки Мовчан до Президента України і його опонента – Володимира Зеленського
Марійка Мовчан (Почесна Голова Благодійної організації “Позитивна взаємодія”), Віктор Мовчан (Голова Благодійної організації “Позитивна взаємодія”), Вадим Дричик (керативний керівник проекту) під час зйомок для благодійної акції

«Шановний Володимире Олександровичу, шановний Петре Олексійовичу, навіщо збирати стадіони, витрачати мільйони і за будь-яку ціну жагати перемоги?» – запитує юна «дипломатка і пропонує простий шлях вирішення протистояння: «Хочете бути кращим, впевненішим, мудрішим, дбайливішим, то внесіть  1 гривню на банківський рахунок благодійного Фонду «Позитивна взаємодія»!

На думку Марійки Мовчан, багато людей побачать такий вчинок своїх лідерів і послідкують їхньому гарному прикладу – долучаються до благодійної діяльності заради допомоги дітям.

Марійка Мовчан (юна українська “дипломатка) у колі друзів

«Зробіть це обидвоє, чим докажіть і покажіть, що Україна – це не щось абстрактне, а спільнота різних, в тому числі маленьких, людей, яких поважаєте, цінуєте і дбаєте за їх майбутнє!»такими словами переконує юна «дипломатка» чинного Президента України і його конкурента робити ще більше добрих справ.

Разом з тим, дівчинка пропонує простий і зручний шлях миру і порозуміння, як поміж кандидатами у президенти, так і їхніми прихильниками: «Давайте  спробуємо разом об’єднати мільйони українців навколо доброї справи, незалежно від того, хто кого підтримує.

На все про все для роздумів Марійка Мовчан дає не 24 години, а аж цілий тиждень, щоб дізнатися якого «поля ягода» адресати її відео-звернення і оцінила, що для кандидатів у президенти відповідь може обійтися всього-на-всього в 1 гривню.

Сподіваємося, що Володимир Олександрович Зеленський і Петро Олексійович Порошенко обов’язково нададуть  обґрунтовану відповідь юній Почесній Голові Благодійного фонду і внесуть 1 гривню на благодійну діяльність!

Просимо всіх добрих і небайдужих людей долучатися до благодійних акцій і змінювати наш світ на краще!

Реквізити для благодійних ВНЕСКІВ:

МФО банку – 325365

Банк – ПАТ «КРЕДОбанк» м. Львів

Код отримувача – 42571654

№ рахунку отримувача – 26000011218095

Отримувач – БО «БФ «ПОЗИТИВНА ВЗАЄМОДІЯ»

Марійка Мовчан. Благодійний захід “Допоможи другу”

Прес-центр

БО “БФ “Позитивна взаємодія”

(Павло Мовчан)

email: Press-child@ukr.net, Pressichild@gmail.com

тел. +38 050 517 38 28

сайт: www.DOBREdilo.com

www.facebook.com/1ViktorMovchan

www.facebook.com/MariaMovchan

Instagram: @dobre_dilo

Рубрики: події

0 комментариев

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *