Нещодавно за участі знаменитої в Україні своїм зірковим листуванням Марійки Мовчан започатковано благодійний проект «Допоможи другу» для підлітків Волині з метою покращення їх навчання, ведення здорового способу життя і ефективного дозвілля.

Марійка Мовчан від час старту пілотного благодійного проекту “Допоможи другу”

Почесна Голова Благодійного Фонду «Позитивна взаємодія», якою стала юна «дипломатка» з Волині активно приймає у пілотному проекті участь, адже і сама є підлітком, тому прекрасно розуміє, як потреби, так і проблеми однолітків.

Ідею допомагати підліткам з навчанням, здоровим способом життя і ефективним дозвіллям виношував місцевий підприємець Юрій Оліферчук, який докладає багато зусиль для реалізації таких благородних цілей.

На шляху до започаткування благодійного пілотного проекту уже відбулася ознайомча зустріч батьків, підлітків, педагогів, вихователів, релігійних та громадських діячів де спільними зусиллями  і в дружелюбній обстановці було визначено благородні  цілі і шляхи їх можливої реалізації.

Для початку було прийнято спільне рішення до кінця навчального 2019 року спробувати долучитися до організації хорошого і ефективного для підлітків дозвілля з метою покращення загального відношення до школи і навчального процесу, виховні та педагогічні заходи. Додаткові заходи навчального характеру запропоновано розпочати для таких підлітків з другої половині літа або ж нового навчального року. Те ж саме і щодо зайняття додатковими спортивними заходами.

На разі, найголовніше для ефективної взаємодії і позитивного результату  необхідно батькам, дітям, спеціалістам і волонтерам здружитися і спільною міцною командою показати гарні результати, як у відношенні до навчально-виховного процесу, так і до процесу ефективної соціалізації.

Приємно, що Юрій Васильович Оліферчук не тільки запропонував проект для підлітків «Допоможи другу», а й безпосередньо допомагає реалізувати ці починання. Такі благородні вчинки, швидше є виключенням, ніж правилом, і заслуговують на увагу.

Просимо всіх добрих людей долучатися до благодійних акцій і змінювати наш світ на краще!

Реквізити для благодійних ВНЕСКІВ:

МФО банку – 325365

Банк – ПАТ «КРЕДОбанк» м. Львів

Код отримувача – 42571654

№ рахунку отримувача – 26000011218095

Отримувач – БО «БФ «ПОЗИТИВНА ВЗАЄМОДІЯ»

Прес-центр

БО “БФ “Позитивна взаємодія”

(Павло Мовчан)

email: Press-child@ukr.net, Pressichild@gmail.com

тел. +38 050 517 38 28

сайт: www.DOBREdilo.com

www.facebook.com/1ViktorMovchan

www.facebook.com/MariaMovchan

Instagram: @dobre_dilo

Рубрики: події

0 комментариев

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *