Шановні пані та панове!

Благодійна діяльність аж ніяк не перетинається з правозахисною чи правоохоронною сферами, оскільки має інші цілі, мету та завдання.

Однак, ми вимушені привернути увагу і до цих питань.

І, заради справедливості і правди, належного суспільного правопорядку, – винести в «світло» і на розсуд широкому загалу історію про вчинення правопорушення суддею, який, ймовірно, був у стані сильного алкогольного сп’яніння і уникнення ним відповідальності.

У нас нема мети нашкодити іміджу правосуддя чи судовій владі в цілому в Україні такими історіями.

У нас нема мети безпідставно звинувати суддю Тітівалова Романа…

У нас є єдина мета – це досягнення розвинутого громадянського суспільства і правової держави, де кожен суб’єкт зможе нести моральну і юридичну відповідальність перед народом за свою діяльність, вчинки і поведінку.

На жаль, не до кінця реформована правоохоронна система України, дає можливість негідникам отримувати ключові посади в органах державної влади і місцевого самоврядування, вчиняти злочини, дискредитувати в людських очах владу, як таку, і не нести жодної відповідальності: ні юридичної, ні моральної, ні політичної.

Зваживши всі «за» і «проти» нашого вчинку вважаємо, що правда, справедливість і рівність перед законом має однакове значення для всіх громадян, незважаючи на їх статус.

СУТЬ СПРАВИ:

Вночі 28 лютого 2019 року, Мовчан Віктор, Голова Благодійного фонду «Позитивна взаємодія», став очевидцем ганебного і вкрай жахливого для суспільства і держави явища: як суддя у Туріську, який, зі слів очевидців події, був у стані сп’яніння, вчинив ДТП і зник з місця події…

Разом з тим, багато невідомих осіб допомагали суддівському чиновику вийти «сухими з води» і уникнути розголосу, відповідно, і –  відповідальності.

Наприклад, Туріське керівництво поліції разом з працівниками Державної служби України у надзвичайних ситуацій першими прибули на місце події і знищували докази – пляшки з алкогольними напоями, зняли номерні знаки з авто, заборонили будь-яку фото- чи відео-зйомку тощо.

невідомі особи, які “охороняли” місце ДТП

Все одно, навіть після таких “заходів” з розбитого салону легковика судді доносився сильний запах спиртних напоїв.

так виглядав автомобіль Тітівалова Романа після ДТП
відзняті серійні нормерні знаки

Очевидці події розповідали, що спершу суддю Тітівалова Романа з тілесними ушкодженнями, доправили до місцевої лікарні. Там він відмовився пройти експрес-тест на алкоголь. Зразки крові у нього взяли для проведення аналізу на наявність алкоголю в крові. На жаль, результати цих аналізів нам не відомі! Та суспісльство має право про них дізнатися .

в місцевій лікарні смт Туріськ

Натомість, водія вантажівки змусили проходити всі процедури, в тому числі, і експрес-тест на алкоголь, який показав негативний результат.


Показники експер-тесту водія вантажівки. Алкоголь в крові відсутній.

Згодом судді Тітівалов Роман зник з місцевої лікарні. Повідомлення на телефон гарячої лінії поліції про зникнення іншого учасника, а саме – судді, з місця події не дало результатів. На жаль, і слідчі ДБР не реагували на прохання встановити його місце знаходження, особу іншого учасника ДТП, фізичний стан тощо. Навпаки,  після таких прохань, звинувачували очевидців у заангажованості…

Зі слів лікарів, Романа Тітівалова відвезли, чи то додому, чи до іншого медичного закладу. На нашу думку, – з метою приховати подалі від сторонніх очей і зайвої уваги.

на цій кареті швидкої допомоги відвезли Тітіваровва Романа в невіомому напрямку

На самий кінець… Все, напевне, дуже просто, суддя Тітівалов Роман святкував в місцевому барі 27 лютого 2019 року свій день народження і добряче випив спиртного. Так пояснювали місцеві мешканці чому трапилася ця неприємна подія.

ВЕЛИКЕ ПРОХАННЯ до кожного, хто був свідком тої події долучитися до цієї справи і допомогти об’єктивно встановити всі обставини, притягнути винуватих осіб до відповідальності.

Шановні журналісти!

Переконливо просимо Вас долучитися до цієї суспільно важливої справи!

Будь ласка, допоможіть правоохоронній системі ефективно працювати, розвивати правову державу і дієве громадянське суспільство, позбавляючи можливості негідним людям займати суспільноважливі посади і виконувати функції держави.

P.S. Якщо згодом виявиться, що ми помилково неправильно ітерпретували факти чи необгрунтвано запідозрили суддю Романа Тітівалова  у водінні авто в нетверезому стані, наслідком чого стало ДТП за його участю, його намаганні уникнути відповідальності тощо, то ми обов’язково публічно перепросимо пана Романа! Адже кожен, суб’єктивно оцінюючи факти і події, вчинки тощо, не застрахований від помилок.

ДАЛІ БУДЕ…

Прес-центр

БО “БФ “Позитивна взаємодія”

e-mail: Press-child@ukr.net, Pressichild@gmail.com

тел. +38 050 517 38 28

сайт: www.DOBREdilo.com

www.facebook.com/1ViktorMovchan

Рубрики: події

0 комментариев

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *