1 гривню у Петра Порошенка попросила юна «дипломатка» Марійка Мовчан

Мрії відомої в Україні і за її межами дівчинки, Марійки Мовчан, починають здійснюватися.

Ось уже пів десятиліття юна «дипломатка» зі своїми братами Павлом і Борисом листуються і товаришують з першими особами держав, монархами, духовними лідерами та іншими світовими знаменитостями, закликають до миру і до допомоги дітям у всьому світі.

Нещодавно юну «дипломатку» було обрано Почесною Головою Благодійного фонду «Позитивна взаємодія» (www.DOBREdilo.com ), який вона створила разом зі своїми боратами.

Ба, більше того, здійснилася і мрія маленької знаменитості, Марійки Мовчан – зібрати всіх за круглим столом і домовитися про мир і допомогу дітям – реалізувалася.

09 листопада 2018 року вдалося зібратися представникам бізнесу, органів державної влади, громадським і релігійним діячам і, за участю Марійки Мовчан, вирішено допомогти дітям – зробити спортивний зал (https://dobredilo.com/vidbuvsya-blagodijnij-zahid-zdijsni/ ).

Юна «дипломатка» також уже зробила і свій особистий внесок у благодійну діяльність і віддає власну унікальну колекцію листів зі знаменитостями в обмін на допомогу 11-річному Козулі Сашку, який потребує пересадки нирки (https://dobredilo.com/znameniti-v-ukrayini-yuni-diplomati-zhertvuyut-unikalnu-kolektsiyu-listiv-monarhiv-prezidentiv-inshih-znamenitostej-shhob-dopomogti-hvoromu-hlopchiku-otrimati-zhittya/ ).

Разом з тим, як Почесна Голова Благодійного фонду «Позитивна взаємодія», яка покликана популяризувати благодійну діяльність і закликати людей творити добро, Марійка Мовчан вирішила почати це робити з Головної людина в нашій державні – Президента України.

«Ви, Петре Олексійовичу, … можете зробити великий і вагомий внесок в нашу справу, без зайвих клопотів і навантажень» – говорить Марійка, і закликає: «Все просто, пане Президенте, внесіть  1 гривню на банківський рахунок благодійного Фонду «Позитивна взаємодія». І  тоді, люди послідують Вашому  гарному прикладу і, також, внесуть кошти для допомоги дітям»!

Приміто, що такий заклик прозвучав фоні найвищого пам’ятника генію українського народу – Тарасу Шевченко, що в місті Ковелі Волинської області. Таким чином Марійка Мовчан продовжує проявляти креативний підхід і «дипломатичні прийоми», чим підтверджує своє звання юної «дипломатки».

Тепер Почесна Головою Благодійного фонду «Позитивна взаємодія» Марійка Мовчан з нетерпінням чекає відповідь від Петра Порошенка і сподівається, що Гарант, передасть їй 1 гривню, що буде найкращим знаком для інших – творити добро.  Адже, серед її колекції листів від поважних адресатів не вистачає лише відповіді від Президента України.

 

Відео-звернення Марійки Мовчан до Президента України –  

Прес-центр

БО “БФ “Позитивна взаємодія”

(журналіст – Павло Мовчан)

e-mail: Press-chil@ukr.net, Pressichild@gmail.com

тел. +38 050 517 38 28

сайт: www.DOBREdilo.com

Рубрики: події

0 комментариев

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *