Марійка Мовчан зі своїми братами Павлом та Борисом уже понад 5 років листуються з президентами і монархами іншими впливовими світовими особистостями.

Марійка Мовчан і “Мама-Героїня” Мовчан Надія Трохимівна, яка народила і виховала 11-ох дітлахів

А все почалося зі звичайної дитячої мрії Марійки, яка не повірила, що справжні королеви
існують і вирішила це перевірити власноруч..

Опісля, звичайна дитяча цікавіть перетворилася у поважну «дипломатичну місію» дітлахів, які почали листуватися з впливовими персонами і пропагувати мир, злагоду і закликати до захисту дітей у всьому світі.

Юні «дипломати» не  тільки не зупинилися на досягнутому, але від слів перейшли і до справ. Зокрема, – створили Благодійну організацію «Благодійний фонд «Позитивна взаємодія», де Марійку Мовчан було обрано Почесною головою з метою і надалі пропагувати заходи, які спрямовані на захист дітей.

засновники Благодійного фонду “Позитивна взаємодія”:
з ліва на право: Павло Мовчан, Віктор Мовчан і Борис Мовчан

Завдяки спільним зусиллям небайдужих людей, волонтерів представників органів державної влади і місцевого самоврядування  уже незабаром вихованці Волинського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей отримають у подарунок сучасний і комфортний спортзал європейського рівня. На урочисте відкриття запрошено і Новообраного Президента України.

Марійка Мовчан сподівається отримати креативну відповідь і від Володимира Зеленського, яка займе гідне місце серед зіркових адресатів.

Разом з тим, Марійка з братами Павлом та Борисом Мовчанами вирішили оприлюднити десятки листів зі своєї відомої колекції, серед яких можна віднайти особисті листи від президентів та прем’єрів,  монархів та духовних лідерів. Зокрема серед колекції можна віднайти особисті листи від Канцлерки Німеччини  Ангели Меркель, Королеви Великобританії Єлизавети ІІ, герцога Монако, монаршої родини Люксембурга, королівської родини Нідерландів, Президентів Франції, телеграма від Президента Італії, послання від Папи Римського, привітання від Вселенського Патріарха Варфоломія, Президентів Польщі та Литви, Президентів Ірландії, Бразилії та від Президента Німеччини Фрнака-Вальтера Штайнмаєра, Президента Єврокомісії тощо.

Сподіваємося, що мрія юних «дипломатів» –допомагати знедоленим дітям буде здійснюватися все більше і більше з дня на день.

Якщо є бажання і нагода долучатися до благодійних акцій і змінювати наш світ на краще, тоді ласкаво просимо!

Реквізити для благодійних ВНЕСКІВ:

МФО банку – 325365

Банк – ПАТ «КРЕДОбанк» м. Львів

Код отримувача – 42571654

№ рахунку отримувача – 26000011218095

Отримувач – БО «БФ «ПОЗИТИВНА ВЗАЄМОДІЯ»

Прес-центр

БО “БФ “Позитивна взаємодія”

(Павло Мовчан)

email: Press-child@ukr.net, Pressichild@gmail.com

тел. +38 050 517 38 28

сайт: www.DOBREdilo.com

Рубрики: події

0 комментариев

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *