Марійка Мовчан, яка разом з братами Борисом та Павлом товаришує зі світовими знаменитостями, монархами та президентами, нещодавно провела ряд запланованих і незапланованих зустрічей в цілях популяризації благодійної діяльності.

Засновники Благодійного фонду “Позитивна взаємодія”: Павло Мовчан, Борис Мовчан, Марійка Мовчан з “Мамою-Героїнею” – Мовчан Надією Трохимівною, яка народила і виховала 11 дітей

Юна дипломатка і Керівник служби у справах дітей Волинської обласної державної адміністрації Алла Миколаївна Оніщук в теплій і дружній атмосфері обговорили і переглянули хід ремонтних робіт у приміщенні, в якому облаштовується спортзал для вихованців Волинського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей.

Марійка Мовчан, як Почесна Голова Благодійного фонду «Позитивна взаємодія», що створений осіню 2018 року за участю Волинської громадськості, спільно з керівництвом Волинського центру дітей, провела екскурсію в майбутньому спортзалі і розповіла про стан спільної доброї справи. Юна знаменитість переконана, що такі благодійні акції можуть стати зразком для багатьох небайдужих людей в України. Також, обговорювали робочі питання щодо майбутніх урочистостей – відкриття спортзалу!

Юна дипломатка Марійка Мовчан і керівник Служби у справах дітей Волинської ОДА Алла Миколаїівна Оніщук відвідують приміщення де здійснюються ремонті роботи.

Пані Алла високо оцінила зусилля мешканців Волині, які лишилися небайдужими до вирішення соціальних питань дітей, поділилася багаторічним цінним досвідом у сфері захисту прав дітей та й, просто, потоваришували з Марійкою, надалі цінні поради щодо ефективної діяльності в сфері охорони дитинства.

Обмін досвідом та тепла атмосфера співпраці посадових осіб органів державної влади і представників громадськості спонукає робити хороші справи для громади і надалі. А Марійці дає наснаги продовжувати обраний шлях – боротися за добробут знедолених дійтей.


юна дипломатка Марійка Мовчан, Керівник Служби у справах дітей Волинської ОДА – Онищук Алла Миколаївна, директор Волинскього центру дітей Гануліч Олена Миколаївна, Керівнки Благодійного фонду “Позитивна взаємодія” Віктор Мовчан

Примітно, що завдяки позитивній взаємодія громадськості, депутатського корпусу (Галини Йовик та Володимира Яренчука) і представників органів виконавчої влади з обласного бюджету на закупівлю спортивного інвентарю для спортзалу було виділено майже 150 тисяч гривень.

Окрім цього, Почесна Голова Благодійного фонду «Позитивна взаємодія» Марійка Мовчан нещодавно провела робочу зустріч з підприємцем Юрієм Оліферчуком з питань безоплатного передання будівельних матеріалів для благодійної справи. Пан Юрій один із тих, хто регулярно надає допомогу волонтерам, які здійснюють ремонтні роботи у приміщенні Волинського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей і завжди готовий вийти на зустріч.

підприємець Юрій Оліферчук і Почесна Голова Благодійного фонду “Позитивна взаємодія” Марійка Мовчан за роботою над питанням про допомогу дітям

Зовсім випадково юна дипломатка провела неформальну зустріч в місті Ковелі з відомими представниками бізнесу Волині Павлом Семенюком і Іваном Смітюхом про що написала у своїй сторонці у Facebook. Перед підготовкою до державної підсумкової атестації Іван Смітюх порадив Марійці спосіб, як краще вивчити і усвідомити історію і українську літературу. А Павло Семенюк, був учасником зустрічі громади 09 листопада 2018 року, коли ухвали рішення про подарунок дітям – сучасний спортзал.

Благодійник Павло Семенюк, відомий підприємець Іван Смітюх і юна дипломатка Марійка Мовчан

В ці початкові літні дні Марійка подякувала своїм вчителям і наставникам, зокрема класному керівнику Купрійчуку Петру Тарасовичу, директору Ковельської міської гімназії імені Олени Пчілки Вальчук Олені Іванівній заучу і вчителю української мови та літератури Барановській Людмилі Леонідівній,  Руслані Степанівній Шкорак та багатьом-багатьом іншим за успішно склала державні підсумкові атестації і урочисто отримала документ про базову середню освіту.

вчителі: Людмила Барановська, Руслана Шворак, Петро Купрійчук, Марійка Мовчан, Олена Вальчук і Віктор Мовчан

Добрі справи прикрашають людей, громаду і державу. Нехай світлих, готових до хороших справ громадян буде вдосталь в нашій Україні і тоді все буде гаразд.

Марійка Мовчан надсилає відкритий лист-запрошення Президенту України на відкриття спорзалу, який зроблений силами громади.

Якщо Ви маєте бажання долучитися до наших благодійних ініціатив, то – ласкаво просимо!

Реквізити для благодійних ВНЕСКІВ:

МФО банку – 325365

Банк – ПАТ «КРЕДОбанк» м. Львів

Код отримувача – 42571654

№ рахунку отримувача – 26000011218095

Отримувач – БО «БФ «ПОЗИТИВНА ВЗАЄМОДІЯ»

Прес-центр

БО “БФ “Позитивна взаємодія”

(Павло Мовчан)

e-mail: Press-child@ukr.net, Pressichild@gmail.com

тел. +38 050 517 38 28

сайт: www.DOBREdilo.com

Рубрики: Uncategorized

0 комментариев

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *