«Сьогодні випала честь стати учасником хорошого чуда – бути на відкритті басейну для діток на базі Комунальної установи “Ковельська залізнична лікарня” Волинської області, що стало можливим завдяки співпраці багатьох небайдужих людей»йдеться в дописі Віктора Мовчана Голови Благодійного фонду «Позитивна взаємодія» (www.dobredilo.com).

Віктор Мовчан, Роман Карп’юк і Сергій Панасюк

Завдяки наполегливій співпраці Олександра Герез, спортсмена Олександра Панасюка, інших небайдужих людей, депутатського корпусу та адміністрації лікарні сьогодні для дітей міста Ковеля є хороша нагода займатися плаванням і реабілітацією.

Урочистий захід відвідали місцеві депутати Ковельщини та Заступник Голови Волинської обласної ради Роман Карп’юк.

Віктор Мовчан (Голова Благодійного фонду “Позитивна взаємодія” www.DOBRERdilo.com і Олександр Герез (керівник Академії рекреації та спорту “Гепард”)

Голова Благодійного фонду «Позитивна взаємодія» Віктор Мовчан (www.DOBREdilo.com) подякував за медаль, яку йому вручили за організовану роботу щодо створення спортзалу дітям сиротам, дітям, які позбавлені батьківської опіки Волинського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей.

«Було приємно спостерігати позитивні емоції дітлахів, з якими почав професійна займатися у басейні Сергій Панасюк та вихователь-фізкультурник Сергій Костючик Волинського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей» –повідомив Віктор Мовчан у своєму дописі в Facebook.

Голова Благодійного фонду «Позитивна взаємодія» додав, що: «Молодці небайдужі мешканці Ковельщини, які досягнули позитивного результату, працюючи на благо дійте України».

Добрі справи прикрашають людей, громаду і державу. Нехай світлих, готових до хороших справ громадян буде вдосталь в нашій Україні і тоді все буде гаразд.

Якщо Ви маєте бажання долучитися до наших благодійних ініціатив, то – ласкаво просимо!

Реквізити для благодійних ВНЕСКІВ:

МФО банку – 325365

Банк – ПАТ «КРЕДОбанк» м. Львів

Код отримувача – 42571654

№ рахунку отримувача – 26000011218095

Отримувач – БО «БФ «ПОЗИТИВНА ВЗАЄМОДІЯ»

Прес-центр

БО “БФ “Позитивна взаємодія”

(Павло Мовчан)

e-mail: Press-child@ukr.net, Pressichild@gmail.com

тел. +38 050 517 38 28

сайт: www.DOBREdilo.com


0 комментариев

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *