Майже рік небайдужі мешканці Волині працювали над створенням подарунку дітям, які позбавлені батьківської опіки і перебувають у Волинському обласному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей.

так сьогодні виглядає спортзал

Все почалося з того, що Марійка Мовчан, яка разом з братами Павлом і Борисом листується з монархами і президентами, іншими світовими знаменитостями, дізналися про те, що в холодні пори року вихованцям Волинського обласного центру дітей бракує приміщення для зайняття спортом. Про це, зокрема, розповів Сергій Костючик – вихователь і вчитель фізкультури цього Комунального закладу.

«Юні дипломати» дуже хотіли допомогти дітям і переконали свого старшого брата Віктора Мовчана взятися за цю справу та зорганізувати хороший і корисний подарунок для багатьох маленьких мешканців Волині.

Марійка Мовчан з дружньою родиною, з далекими і близькими взялися до роботи. Адже багато-що починається з мрії і великого бажання допомогти іншим та змінити світ навколишній на краще.

І… трапилося чудо. Протягом року завдяки позитивній взаємодії багатьох небайдужих людей вдалося занедбане приміщення перетворити у гарний, зручний, сучасний спортивний зал для дітей Волині.

Щоб таке стало можливим, то ще в жовтні 2018 року було записано відеозвернення до усіх охочих з закликом долучитися до цієї благодійної благородної громадської справи.

А вже в листопаді 2018 року, під головуванням мецената Віктора Уніги, відбулися громадські збори представників бізнесу, депутатського корпусу, громадських і релігійних діячів на якому ухвалили рішення про сприяння у реалізації такого благодійного проекту. Було засновано Благодійний фонд «Позитивна взаємодія» де, з метою популяризації благодійної діяльності, Марійку Мовчан було обрано Почесною Головою.

Допомагали хто чим міг.

волонтери 2019 і дітлахи

Хтось безоплатно виконував ремонтні роботи, інші надавали безоплатно матеріали чи інструменти, транспорт, харчування тощо.

діти випробовують новенький спортзал 2019

Мало хто з Волинян залишився байдужим до дітей, які опинилися в скрутних життєвих обставинах до міста Ковеля, де розташований Волинський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей навіть з інших міст приїздили аби допомогти у такий хорошій справі.

Окрім сучасного спортзалу для дітей-сиріт, завдяки великій підтримці громади, вдалося для Комунальної установи зробити і літню площадку перед спортзалом.

волнтери 2019 і діти

Представники Волинської обласної державної адміністрації осторонь не лишилися і надали організаційну та іншу необхідну підтримку громаді волонтерів. Зокрема, керівник Служби у справах дітей Алла Миколаївна Оніщук 11 червня 2019 року відвідувала ремонтні роботи у приміщенні Волинського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей, зустрічалася з Марійкою Мовчан та іншими активістами.

Як відреагувала малеча, коле вперше відвідала спортзал показав Віктор Мовчан у своєму відео на сторінці у Facebook.

До слова, керівник Благодійної організації пан Віктор часто звітує про хід створення подарунку дітям на своїй сторінці в соціальній мережі.

https://www.facebook.com/1262460813922571/posts/1296268550541797?sfns=mo

А юна Почесна Голова Благодійного фонду «Позитивна взаємодія» Марійка Мовчан  протягом робіт з облаштування спортзалу дітям Волині, з метою популяризації благодійної діяльності в України, провела чимало публічних заходів в тому числі: завчасно запросила Президента України на урочисте відкриття.

На сьогодні волонтери приводять все у порядок і готують спортзал до відкриття. Принагідно запрошують всіх мешканців Волині після оголошенні дати і часу урочистостей – завітати на цей захід і розділити спільний позитивний результат ефективної взаємодії громади заради дітей України.

P.S1 – як виглядало приміщення до ремонту.

Тут можна переглянути, як виглядало у 2018 році занедбане приміщення Волинського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей

P.S2 – як стало виглядати приміщення в процесі ремонтних робіт.

Реквізити для благодійних ВНЕСКІВ:

МФО банку – 325365

Банк – ПАТ «КРЕДОбанк» м. Львів

Код отримувача – 42571654

№ рахунку отримувача – 26000011218095

Отримувач – БО «БФ «ПОЗИТИВНА ВЗАЄМОДІЯ»

Прес-центр

БО “БФ “Позитивна взаємодія”

(Павло Мовчан)

email: Press-child@ukr.net, Pressichild@gmail.com

тел. +38 050 517 38 28

сайт: www.DOBREdilo.com


0 комментариев

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *