Шановні представники засобів масової інформації, органів державної влади та місцевого самоврядування, громадські та релігійні діячі, всі небайдужі до долі дітей мешканці Волині і не тільки!

26 вересня (четвер)  2019 року о 12 год. 00 хв. запрошуємо кожного з Вас відвідати урочисте відкриття сучасного спортзалу для дітей-сиріт, дітей, які опинилися в скрутних життєвих обставинах і тимчасово перебувають у Комунальній установі «Волинський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей» в м. Ковелі Волинської області, вул. Відродження 12-В

Переконані, що Ваша особиста участь у святковому заході і персональна увага до знедолених дітей стане ефективною для них підтримкою і слугуватиме  натхненням до активного зайняття фізичними вправами і спортом, до позитивних зміни у їх долях!

вигляд новенького спортзалу для дітдей-сиріт Волині (вересень 2019)
карний спортзал для дітей Волині (вересень 2019)

Раді будемо нашій позитивній взаємодії заради хорошого майбутнього!

https://www.facebook.com/events/578875049313212/?ti=icl

Громадські координатори

ДОВІКА інформаційна (історія спортзалу для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківської опіки):

В листопаді 2018 року в місті Ковелі Волинської області було засновано Благодійний фонд «Позитивна взаємодія» де, з метою популяризації благодійної діяльності, Марійку Мовчан було обрано Почесною Головою і започатковано благодійну акцію: «Здійснимо дитячу мрію – облаштуємо спортзал»!

Сотні небайдужих людей Волині і не тільки об’єднали зусилля, ресурси і протягом року створювали  спортзал для дітей, які тимчасово опинилися в скрутних життєвих обставинах!

Про хід ремонтних і оздоблювальних робіт у Комунальній установі «Волинський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей» в місті Ковелі Благодійний фонд «Позитивна взаємодія» часто звітував на своєму сайті.

Завдяки участі Марійки Мовчан, дівчинки, яка з братами Павлом і Борисом листуються і дружать з монархами і президентами і іншими світовими знаменитостями вдалося успішно провести чимало публічних акцій з метою популяризації благодійної діяльності , привернення уваги до проблем дітей  і шляхів їх вирішення! Разом з тим отримали чимало відгуків від різних поважних офіційних осіб.

Разом з тим, представники Благодійного фонду «Позитивна взаємодія» проводили чимало зустрічей з представниками органів місцевого самоврядування та державної влади, бізнесу, спрямовані на забезпечення позитивної взаємодії поміж ними і досягнення хороших результатів.

Адже новий і комфортний спортзал для дітей-сиріт, дітей, які опинилися в скрутних життєвих обставинах , створений шляхом позитивної взаємодії, це – гідний приклад дня наслідування іншим!

ДЯКУЄМО ВСІМ за ПОЗИТИВНУ ВЗАЄМОДІЮ заради зміни долі дітей на краще!

Прес-центр

БО “БФ “Позитивна взаємодія”

(Павло Мовчан)

email: Press-child@ukr.net, Pressichild@gmail.com

тел. +38 050 517 38 28

сайт: www.DOBREdilo.com

Рубрики: події

0 комментариев

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *