26 вересня 2019 року відбулося урочисте відкриття спортзалу для вихованців комунальної установи «Волинський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей» в м. Ковелі.

В урочистостях взяли участь благодійники, громадські активісти, представники органів державної влади та місцевого самоврядування, духовенство.

А все це починалося з того, що 14-річна Марійка Мовчан задовго до цього набралася сміливості мріяти і креативно пізнавати світ, робити більше звичайного. Юна «дипломатка», разом з братами Павлом і Борисом уже більше п’яти років листується з монархами і президентами, іншими світовими знаменитостями, пропагують мир і закликають робити хороші справи.

І цього разу на заклик юної «дипломатки» з Волині відгукнулося більше ніж стоп’ятидесяти різних осіб, які об’єднали свої зусилля навколо допомоги дітям-сиротам, дітям, які опинилися в скрутних життєвих обставинах. Волиняни гуртом виконали роботи і залучили ресурси, що дозволило подарувати знедоленим дітям сучасний і комфортний спортзал.

Урочисте відкриття приміщення для зайняття спортом 26 вересня 2019 року відкрив  керівник Благодійної організації «Благодійний фонд «Позитивна взаємодія» Віктор Мовчан, який нагадав всім присутнім, що  в листопаді 2018 року, під головуванням Віктора Уніги, відбулися громадські збори представників бізнесу, депутатського корпусу, громадських і релігійних діячів на якому ухвалили рішення про сприяння у реалізації такого благодійного проекту.

14-річна Марійка Мовчан, виступаючи перед присутніми, подякувала всім за допомогу і добрі серця, за те, що допомагають мрії втілювати в реальне життя і змінювати долі дітей на краще! Разом з Марійкою у заході приймали участь і її брати: Павло та Борис, які є співзасновниками Благодійного фонду і, одночасно, були волонтерами-координаторами заходу!

До слова, після громадських зборів у листопаді 2018 року, було засновано Благодійний фонд «Позитивна взаємодія» де, з метою популяризації благодійної діяльності, відому «дипломатку» Марійку Мовчан було обрано Почесною Головою.

Громадське зібрання предствників бізнсу, активістів, влади в листопаді 2018 року в м. Ковелі. Ухвалення рішення про проведення благоійдної акції: “Здійснемо дитячу мрію – облаштуймо спортзал”

Пригадуючи зазначені події, відмий громадський діяч Віктор Володимирович Уніга зазначив, що особисто вивчав питання про допомогу у облаштуванні спортзалу знедоленим дітям і неодноразово приїжджав до Дитячого центру. Не зважаючи на всі формальні перепони, позитив і доброта, які випромінювали діти, надихнули його до організаційної праці і остаточно переконали у необхідності долучитися і звершити таку хорошу справу.Юрій Полійщук (Перший заступник Голови Волинської обласної ради), Алла Онищук (начальник служби у справах дітей Волинської ОДА), Віктор Уніга (громадський діяч), Роман Карп’юк
(заступник Голови Волинської обласної ради )

Віктор Володимирович повідомив, що всі організаційні моменти були продумані до дрібниць з метою ефективного використання зібраних ресурсів і досягнення хороших результатів. Власне, використані від початку правильні засадничі підходи оправдали себе успішним завершенням благодійної акції «Здійснимо дитячу мрію – облаштуємо спортзал»!

Завдяки багатьом небайдужим людям Волині було здійснено багато робіт і зібрано чимало матеріалів, інструментів, знарядь. Допомагали хто чим міг. Хтось безоплатно виконував ремонтні роботи, інші надавали безоплатно матеріали чи інструменти, транспорт, харчування тощо.

Окрім сучасного спортзалу для дітей-сиріт завдяки великій підтримці громади вдалося для Комунальної установи зробити і літню площадку перед спортзалом.

Почесна Голова Благодійного фонду «Позитивна взаємодія» Марійка Мовчан  протягом робіт з облаштування спортзалу дітям Волині, з метою популяризації благодійної діяльності в України, провела чимало публічних заходів в тому числі: завчасно запросила Президента України на урочисте відкриття.

Начальник служби у справах дітей Волинської ОДА Алла Миколаївна Онищук вручила подяки від імені керівництва Волинської ОДА активним учасникам благодійної справи.


Алла Онищук (начальник служби у справах дітей Волинської ОДА)

В свою чергу, Перший заступник Голови Волинської обласної ради Юрій Петрович Поліщук, заступник Голови Волинської обласної ради Роман Петрович Карп’юк та депутат Галина Володимирівна Йовик вручили подяки благодійникам від імені обласного органу місцевого самоврядування.

Алла Онищук (начальник служби у справах дітей Волинської ОДА), Юрій Полійщук (Перший заступник Голови Волинської обласної ради), Роман Карп’юк
(заступник Голови Волинської обласної ради )

Так само, як і керівництво міста Ковель та Ковельського району позитивно відзначило учасників цієї благодійної акції.

Присутня на відкритті спортзалу депутат обласної ради Галина Володимирівна Йовик нагадала, що з обласного бюджету на облаштування спортивним інвентарем і тренажерами було виділено сто сорок шість тисяч гривень. Це гарний приклад співпраці громади і органів місцевого самоврядування!

Депутат Волинської обласної ради – Галина Володимирівна Йовик

26 вересня 2019 року спортзалом найбільше задавленими виявилися дітлахи,  адже в холодні пори року тепер буде де корисно і приємно проводити час, приймаючи участь у спортивних іграх, турнірах та змаганнях!

Дякуємо всім за позитивну взаємодіяю з метою допомоги дітям-сиротам, дітям, котрі опинилися в скрутних життєвих обставинах!

Мрійте, бо мрії мають здатність здійснюватися!

Прес-центр

БО “БФ “Позитивна взаємодія”

(Павло Мовчан)

e-mail: Press-child@ukr.net, Pressichild@gmail.com

тел. +38 050 517 38 28

сайт: www.DOBREdilo.com

Рубрики: події

0 комментариев

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *