«Певне Ви вже цю історію чули, як у учасника бойових дій з міста Ковеля Микола Скалацького, поки він захищав Батьківщину, шахраї поцупили з банківської карти зарплатню за декілька місяців у розмірі 70 000 (семидесяти тисяч) гривень»

так повідомив кандидат юридичних наук, керівник Благодійної організації «Благодійний фонд «Позитивна взаємодія» Віктор Мовчан на своїй сторінці у Фейсбук.

Поліцейська «Санта-Барбара» Волиніабо чому правоохоронці знущаються над над патріотами-воєнними?Певне Ви вже цю…

Imechapishwa na Офіційна сторінка Мовчана Віктора kwenye Jumanne, 24 Desemba 2019

Місцеві правоохоронці недбало поставилися до виконання своїх обов’язків і не допомогли військовому Миколі Скалацьому.

У відео зверненні військовий і Мовчана Віктор наполегливо просять керівництво органів Національної поліції України втрутитися у ситуацію і, напередодні новорічних свят, повернути учаснику бойових дій воєнну зарплату!

Учасника бойових дій Миколу Скалацького в м. Ковелі Волиньськоі області місцеві поліцейські здали ворогу…

Imechapishwa na Мовчан Віктор kwenye Jumanne, 24 Desemba 2019

Слідчий Ковельського відділення поліції ГУНП у Волинській області Ірина Владиславівна Лобко замість розслідування справи про шахрайства 27 березня 2019 року секретно винесла постанову про закриття кримінального провадження 12001903010000074. А місцеві чиновники Національної поліції України старанно намагалися приховати цей факт від громади і заявника та вводили останнього в оману про що свідчать відповідні документи.

Наприклад, на численні запити Миколи Скалацького 12 серпня 2019 року заступник начальника відділу-начальник слідчого відділення Ковельського ВП ГУНП у Волинській області Олександр Ципко повідомив, що кримінальне провадження відправили до слідчого відділення ГУНП у Волинській області.

03 вересня 2019 року т.в.о. начальника слідчого відділення Ковельського ВП ГУНП у Волинській області Катерина Виндюк знову письмово переконувала, що Ковельським поліцейським  про долю кримінального провадження щодо шахрайства проти воєнного Миколи нічого не відомо і рекомендували звернутися до поліцейських обласного центру.

Довго очікував патріот, який, ризикуючи кожного дня своїм життям, захищає територіальну цілісність України, відповіді від волинський правоохоронців.

Нарешті, 05 листопада 2019 року начальник СВ ГУ НП у Волинській області повідомив Миколі, що слідча І.В. Лобко 27.03.2019 року закрила провадження. Чому не повідомила і приховували від Миколи Скалацького постанову про закриття кримінального провадження в листі не сказано.

Справа в тім, що воєнний окрім захисту Батьківщини активно допомагав у наших благодійних акціях і безоплатно створював спортзал для дітей-сиріт  (https://dobredilo.com/11-08-2019-volinski-volonteri-majzhe-rik-pratsyuvali-nad-podarunkom-znedolenim-dityam-suchasnim-i-komfortnim-sportzalom/).

Хоча благодійна діяльність і не перетинається з правозахисною, однак в цьому випадку ми повинні зробити чергове виключення і допомогти добродію Миколі Скалацькому. Адже власні діти воєнного чоловіка залишилися без матеріального забезпечення і, відповідно, умов для святкування новорічних днів.

Принагідно, всіх небайдужі і охочі допомогти учаснику бойових дій і його сімї напередодні Різдва і Нового Року мають хорошу нагоду особисто зробити їм приємний подарунок і забезпечити свято.

АТ «ОщадБанк» номер картки 5167490116902033  Микола Скалацький.

Дбаючи один за одного ми зможемо змінити світ на краще.

Прес-центр

БО «БФ «Позитивна взаємодія»

www.DOBREdilo.com

presschild@ukr.net

Рубрики: події

0 комментариев

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *