У Закарпатті та у Львівщині вдалися до заходів посилення карантинного режиму з метою унеможливлення поширення COVID-19.

Так само і у Волинській області Голова обласної державної адміністрації Юрій Погуляйко 10 квітня 2020 року оголосив посилення карантинних заходів та опублікував для волинян рекомендації антикризового штабу протягом 11 та 12 квітня лишатися вдома.

Як поставилися місцеві мешканці до рекомендацій влади щодо посилення карантинного режиму зафіксував Мовчан Віктор Голова Благодійної організації «Благодійний фонд «Позитивна взаємодія».

«11 квітня 2020 рік (18год.30хв.), місто Ковель Волинська область.
До посилення карантинних заходів через поширення COVID-19 місцеві мешканці поставилися з розумінням»
йдеться в публічному дописі громадського діяча.

До своєї публікації Мовчан Віктор долучив відео з центру міста Ковеля Волинської області, де помітно порожнє місто і що місцеве населення дослухалося рекомендацій – більшість лишилися вдома.

Підсумовуючи, керівник Благодійного фонду «Позитивна взаємодія» висловив сподівання: «Майже порожньо в центрі міста. Сподіваємося, це початок кінця поширення хвороби і незабаром українці повернуться до розміреного буденного життя».

Зберігайте спокій, дотримуйтеся рекомендацій спеціалістів під час пандемії, дбайте про дотримання санітарно-гігієнічних норм, особистого простору в публічних місцях, бережіть себе і рідних від всіляких інфекцій і негараздів!

Прес-центр

БО “БФ “Позитивна взаємодія”

e-mail: Press-child@ukr.net, Pressichild@gmail.com

тел. +38 050 517 38 28

сайт: www.DOBREdilo.com

Рубрики: події

0 комментариев

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *