До Волинського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей, що розташований у місті Ковелі, завітали волонтери. Дітки з нетерпінням очікували гостей, а ще більше  – святкових сюрпризів.

Нещодавно кожен із вихованців Дитячого центру, згідно давньої традиції,  написав листа з заповітними бажаннями і адресували Миколаю.

19 грудня малі й дорослі волонтери у святкових костюмах і з подарунками організували цікаву святкову тематичну виставу в приміщенні Центру.

Найцікавіше відбулося в кінці дійства, сповнені щастя оченятка  отримали з рук Сергія Приходька та його команди персональні подарунки. Радощам не було меж, мрія кожного – здійснилася! Те, що просили у листах – отримали від гостей заходу. До слова, волонтери та благодійники зробили усе, щоб малеча відчула дружню сімейну атмосферу і запам’ятали приємні моменти надовго!

Також Сергій Кисляк та Юрій Моружко і інші вирішили долучитися до організації святкового настрою  і передали солодощі Волинському обласному центру соціально-психологічної реабілітації дітей.

Приємно зустріти багато небайдужих волинян, готових долучитися до вирішення соціально-побутових, організаційно-технічних та інших потреб дітей.

Дітки, адміністрація закладу та трудовий колектив вдячні всім волонтерам і благодійникам, які приймають участь у житті вихованців Дитячого центру.

Пресцентр БО «БФ «Позитивна взаємодія»

(Мовчан Павло)


0 комментариев

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *