Президент Трамп роздумує:

чи дати юним «дипломатам» 1$ (1 долар) на благодійність!?

 

30 листопада 2018 року в останній день осені з Вашингтону надіслали повідомлення Марійці Мовчан та її братам Павлу та Борису.

 «Ми ретельно розглядаємо Ваше повідомлення» – запевнили в Білому Домі  і подякували, що до них звернулися юні «дипломати».

Марійка з братами знамениті тим, що уже більше п’яти років  листуються і товаришують з керівниками держав, монаршими особами та іншими світовими знаменитостями, пропагують мир та закликають торити добрі діла.

Нещодавно Марійка Мовчан обрана Почесною Головою Благодійної організації «Благодійній фонд «Позитивна взаємодія», яку створили разом із братами Павлом та Борисом  для проведення благодійних заходів і допомоги дітям.

З метою популяризації культури благодійної діяльності, привернення уваги до прополем дітей, знаменита Почесна Голова Благодійного фонду «Позитивна взаємодія» Марійка з братами розпочали акцію-естафету – звертаються до знаменитих людей з проханням вести 1 гривню на благодійну діяльність.  Розпочали з Президента України Петра Порошенка.

Юні «дипломати» переконані, що для своїх поважних адресатів не викличе жодних труднощів внести 1 гривню на благодійну діяльність, натоміть може «запалити» серця мільйонів людей  по всьому світу, які послідують їхньому прикладу і долучаються до благодійної діяльності.

Марійка із таким зверненням не оминула і Президента США. На що з Вашингтону повідомили, що : «Президент Дональд Дж. Трамп вважає, що сила нашої країни полягає в дусі американського народу та їхньої готовності бути інформованими та долучатися до справи».

Наприкінці відповіді з Капітолійського пагорбу  зазначається, що «Президент Трамп високо цінує те, що ви знайшли час для досягнення цієї мети».

Сподіваємося, що Президент США долучиться до акції юних «дипломатів» і особистим вчинком покаже приклад для інших, що займатися благодійною справою це благородно і дуже відповідально не тільки перед людьми, а й перед Богом.

Прес-центр

БО “БФ “Позитивна взаємодія”

e-mail: Press-chil@ukr.net, Pressichild@gmail.com

тел. +38 050 517 38 28

сайт: www.DOBREdilo.com

 

 

 

Рубрики: події

0 комментариев

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *