Іван Плющ: «Що ми залишимо нашим нащадкам?»

 (ексклюзивний фрагмент інтерв’ю, публікується вперше)

Нещодавно стало відомо, що нас залишив екс-президент США Джорож Буш старший.

Принагідно хочеться згадати учасників тих історичних і доволі важливих подій, зокрема і про «заповіт» одного із корифеїв української державності і безпосереднього учасника становлення незалежності України  – Івана Плюща.

Незадовго, як перший Голова Верховної Ради України і відомий державний діяч залишив наш світ, Голова Благодійної організації «Благодійний фонд «Позитивна взаємодія» Мовчан Віктор мав нагоду провести чимало часу у розмовах, отримуючи «заповіт» молодому поколінню українців на подальше життя.

Вперше опублікуємо фрагмент ексклюзивного інтерв’ю з Іваном Плющем з його згадками, настановами і роздумами про наступні питання: що ми залишимо нашим нащадкам, як діяти у відносинах з Росією, що робити молоді, які значимі події для України залишилися за «лаштунками» публіки, але були значимі для становлення державності та інші питання і проблеми.

Виконуючи побажання цього державного діяча – молоде покоління також не залишається осторонь вирішення соціальних питань. Адже, лише якщо буде благополучна родина, тоді можна сподіватися на благополуччя і устрій у всіх державі.

Нагадаємо, що нещодавно було створено Благодійну організацію «Благодійний фонд «Позитивна взаємодія», а юні українські «дипломати» Марійка Мовчан з братами Павлом та Борисом, які уже більше 5 років листуються зі керівниками держав, монархами, іншими світовими знаменитостями, цього року закликають своїх поважних адресатів внести 1 гривню на благодійну діяльність. І деякі відомі і впливові в світі діячі, такі як Президент США Дональд Трамп, уже призадумалися долучитися до акції.

Юні знаменитості уже активно включилися до благодійної діяльності, організували громаду для ремонту і оздоблення спортивного залу в приміщенні Волинського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей. Також, організували збір коштів для пересадки нирки 11-річному хлопчику.

Лише здоровий баланс між егоїзмом і альтруїзмом зможе забезпечити успішний розвиток громадського суспільства, його відповідальності перед наступними поколіннями і зробити ефективним весь державний механізм.

Хто ще не встиг долучитися до акції, ласкаво просимо долучитися і внести 1 гривню на банківські реквізити Фонду і, тим самим, внеси свою «лепту» в розбудову щасливого, заможного і забезпеченого суспільства.

 

Реквізити для благодійних ВНЕСКІВ:

МФО банку – 325365

Банк – ПАТ «КРЕДОбанк» м. Львів

Код отримувача – 42571654

№ рахунку отримувача – 26000011218095

Отримувач – БО «БФ «ПОЗИТИВНА ВЗАЄМОДІЯ»

 

Прес-центр

БО “БФ “Позитивна взаємодія”

e-mail: Press-child@ukr.net, Pressichild@gmail.com

тел. +38 050 517 38 28

сайт: www.DOBREdilo.com

 

 

Рубрики: події

0 комментариев

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *