28 грудня 2018 року минає 10 років з дня започаткування діяльності Волинського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей.

Протягом цього періоду уже понад 1000 дітей знаходили тут свій затишок і тимчасовий притулок.

Багато складних, ще зовсім юних, доль пролягають і по нині через цю установу в якій вона отримають нагоду повірити в чудо. Що усе в їхньому житті налагодиться, негаразди минуться, а вони стануть щасливими, успішними і корисними членами нашого суспільства.  

Юна знаменитість Марійка Мовчан, яка з братами Павлом і Борисом, уже понад 5 років листується і товаришує з монархами, президентами, громадськими діячами щиро вітають усіх вихованців цього закладу з цим великим святом. Бажають їм міцного здоров’я, успіхів і щастя! Бажають їм надії і віри і любові! Віри у те, що як би не складалися життєві обставини, необхідно вірити, що існує Бог, який є Батьком для всіх сиріт, для всіх знедолених людей, який ніколи не зраджує. Надії на те, що все в житті налагодиться. І палкої любові від всіх оточуючих людей!

Марійка Мовчан давно уже подружилися з вихованцями Центру і майже стала для них рідною.

Нагадаємо, що юна знаменитість нещодавно стала Почесною головою Благодійної організації «Благодійний фонд «Позитивна взаємодія», яку заснувала разом з братами. Разом з небайдужими людьми, як подарунок до 10-річчя діяльності Центру – організували ремонт для реалізації дитячої мрії, а саме: створення спортзалу у Волинському обласному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей.

Юні дипломати України, Благодійний фонд «Позитивна взаємодія» та всі небайдужі люди, також, вітають, як вихованців так і працівників Центру.

Бажають працівникам Комунальної установи для дітей міцного здоров’я, витримки, наснаги і великої любові до всіх дітей, плідної педагогічної та виховної роботи. Щоб їхні результати були очевидними для інших і змінювали долі цілих поколінь на краще.

Благодійна організації «Благодійний фонд «Позитивна взаємодія» персонально допомагає дітям, сприяє у забезпеченні, як матеріальних потреб, так і моральних потребах, залучаючи вихованців Центру до різних заходів. Чимало з них отримали кваліфіковане медичне обслуговування та нагоду взяти участь у святкових заходах, знайти друзів та й, просто, успішно соціалізуватися.

Все це стало можливим завдяки участі небайдужих людей, плідній співпраці керівництва і працівників Волинського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей.

Сподіваємося, що через наступних 10 років, багато вихованців Центру будуть святкувати наступний ювілей уже в якості благодійників, активістів і вихователів, переймуть гарний досвід і винесуть свій цінний внесок у вирішення соціальних питань суспільства. Недаремно в народі говорять: «Досвід – хороший вчитель, дорого бере, проте доступно пояснює багато речей».

Нехай у всьому світі будуть лише діти, які опинилися в хороших життєвих обставинах і дякуємо всім тим, хто докладає зусиль для реалізації цієї мрії.

Прес-центр БО «БФ «Позитивна взаємодія»урналіст – Павло Мовчан)

www.DOBREdilo.com

Preschild@ukr.net, perssichild@gmil.com

+38 (050) 517 38 28

 

P.S. Вірші, які нещодавно склав Максим, вихованець Центру

Загальні фото ефективної співпраці небайдужих людей, Благодійного фонду “Позитивна взаємодія” та працівників Волинського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей

Рубрики: події

0 комментариев

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *