03 січня 2019 року Керівник Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини пані Левшун Людмила Валеріївна зробила благодійний внесок на банківські реквізити Благодійної організації «Благодійний фонд «Позитивна взаємодія».

Таким благородним вчинком одним із перших публічних осіб відреагували в Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини на заклик юної знаменитості Марійки Мовчан творити добрі діла.

Марійка з братами Павлом та Борисом уже більше 5 років листуються із монархами та президентами, іншими світовими знаменитостями.

Нещодавно юні “дипломати” заснували Благодійний фонд «Позитивна взаємодія» і її обрано Почесною Головою з метою популяризації благодійної діяльності.

Цього року Марійка з братами надіслала сотні листів-привітань своїм знаменитим адресатам, а, також, відомим і поважним людям в України з пропозицією долучитися до благодійної діяльності і допомагати дітям по всьому світу.

Юні «дипломати» давно мріяли зайнятися благодійною діяльністю і ця мрія починає здійснюватися. Юні добродійники продовжують з нетерпінням очікувати  подальші відповіді і благодійні внески від своїх знаменитих адресатів.

На разі, завдяки спільним зусиллям небайдужих людей, уже створюється спортзал для дітей Волинського обласного центру соціально-психологічної реабілітації.

З Новим 2019 Роком та Різдвом Христовим!

Нехай всі Ваші мрії здійсняться!

Реквізити для благодійних ВНЕСКІВ:

МФО банку – 325365

Банк – ПАТ «КРЕДОбанк» м. Львів

Код отримувача – 42571654

№ рахунку отримувача – 26000011218095

Отримувач – БО «БФ «ПОЗИТИВНА ВЗАЄМОДІЯ»

Прес-центр

БО “БФ “Позитивна взаємодія”

(Павло Мовчан)

e-mail: Press-child@ukr.net, Pressichild@gmail.com

сайт: www.DOBREdilo.com

тел. +38 050 517 38 28

Керівник Секретаріату Уповноваженого ВРУ з прав людини – Левшун Людмила Валеріївна (джерело фото: http://itd.rada.gov.ua/mps/head/index/9946)
Юні “дипломати”, засновники Благодійного фонду “Позитивна взаємодія”:
Павло Мовчан, Маріка Мовчан, Борис Мовчан
Рубрики: події

0 комментариев

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *