2019 років тому в далекій Палестині трапилося велике Чудо – народився Син Божий, Спаситель світу. Ця знаменита подія залишили великий слід у історії людства і по нині впливає на долі людей.

У нашому Волинському краї трапляються свої маленькі чудеса і мрії дітей – мати спортивний зал, також, можуть здійснитися.

Для дітлахів, які опинилися в скрутних життєвих лавинах – займатися спортом, це один із варіантів уникнення стресів та депресивних станів. Отож, спортзал, як маленьке «Волинське» чудо зможе залишити і у їхніх долях свій гарний слід.

Юні українські «дипломати»: Марійка Мовчан з братами Павлом і Борисом уже понад 5 років листуються зі монархами та керівниками держав, іншими світовими знаменитостями і пропагують мир, добрі справи та закликають допомагати дітям. А ще, тривалий час мріяли займатися благодійною діяльністю і змінювати долю дітей на краще.

Апостол Іван стверджував, що на самому початку існування всього, на початку Великого Чуда було Слово і Слово було у Бога і Слово було Бог. А потім Слово матеріалізувалося, стало реальністю і Христос народився.

Все починається зі слів…

Так і у «Волинському» чуді, спочатку дізналися про потребу дітей у спортзалі і виникала ідея об’єднати небайдужих людей для її реалізації.

Те, що здавалося неможливим, нереальним – трапилося… Було створено Благодійний Фонд «Позитивна взаємодія», що об’єднав всіх небайдужих і добрих людей, Марійку Мовчан обрано Почесною Головою для популяризації благодійної діяльності.

І вже сьогодні у Волинському обласному центрі соціально-психологічної реабілітації  в місті Ковелі проводяться ремонтні роботи. А незабаром діти отримають змогу займатися у хорошому приміщенні спортивними іграми.

Відеозвіт за IV квартал 2018 року. Благодійний фонд “Позитивна взаємодія”

Добра справа втілюється в життя завдяки участі відомого мецената Віктора Уніги, представників релігійної общини Андрія Откаленка, підприємця Ігора Узналі, керівника Центру дітей Олени Гануліч, активної підтримки депутатів Волинської обласної ради Галини Йовик та Володимира Яренчука, представників бізнесу та інших небайдужих людей: Володимира Місюри, Олександра Місюри, Олексанлра Янчука (власника салонів кераміки і сантехніки «KERSAN»), одного із перших активних учасників і щедрого благодійника – Анатолія Федоновича Корця, Володимира Гаврилюка, який взяв на себе повністю виконання електрифікації приміщення: матеріали і роботи, кваліфікованих сантехніків, які зробили вагомий особистий внесок Олег Лучко і Дмитро Волков, Станістава Геча, який постійно відгукується на добродійні проекти, Федора Жунке, Василя Ташалко, Олега Уніги, Олега Кореня, Михайла Тихонюка, Богдана Глущука, Володимира Войтаніка, Руслана Потапенка, Андрія Мороза, Данила Мороза, Анатолія Мороза, Тетяни Полячук, Ігора Андросюка, Юрія Асламовича, Мирослави Кекляк, Ганни Гаповітряної, Володимира Філоненка, Володимира Дацюка.

До загальної благодійності долучилися і Зоя Чорноіван, Юрій Матвієнко, Андрій Галась, Володимир Кудрона, Руслан Мельник, Максим Шило, Світлана Кібиш і Ростислав Кот.

Навіть керівник Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, пані Людмила Левшун долучився до нашої діяльності. Іншими надійними добродіями стали Надія Хусейнівна Глухова, Вадим Дричик, Сергій Костючик, Наталя Кінаш, Юрій Буднік, Інна Талашко, Дмитро Мякота, Андрій Мовчан, Вікторія Климовець, Олена і Василь Місюри, Юліана Костюк, Микола Канівець, Наталя Янушевська, Ольга і Василь Слободян, Анатолій Корець, Станіслав Луцик, Едуард Луцик, Любов Афанасєва, пані Майя (власниця оптики «Зіниця Ока») Павло та Борис Мовчани тощо. А юна «дипломатка» Марійка Мовчан долучилася і до інших справ – оголосила і про збір коштів на лікування 11-річного Сашка Козулі!

Тим часом, Волинська обласна рада не залишилася осторонь ініціативи Благодійного фонду «Позитивна взаємодія» і погодила виділення у 1 кварталі 2019 року виділення бюджетних коштів у розмірі ста тисяч гривень для придбання спортивного інвентарю Волинському обласному центру соціально-психологічної реабілітації дітей.

Мовчан Віктор (Голова Благодійного фонду “Позитивна взаємодія”), Галина Йовик (депутат Волинської обласної ради)

Позитивна взаємодія – це поєднання крапельок доброти, щедрості, мудрості кожної людини, які об’єднуються у потужний потік суспільно-корисних справ, що змінюють наше життя і складні долі дітей на краще!

Волинська земля має честь бути свідком і своїх маленьких чудес, що залишать свій і свій позитивний слід в історії її мешканців!

Христос Народився!

Славімо Його!

Реквізити для благодійних ВНЕСКІВ:

МФО банку – 325365

Банк – ПАТ «КРЕДОбанк» м. Львів

Код отримувача – 42571654

№ рахунку отримувача – 26000011218095

Отримувач – БО «БФ «ПОЗИТИВНА ВЗАЄМОДІЯ»

Прес-центр

БО “БФ “Позитивна взаємодія”

(Павло Мовчан)

email: Press-child@ukr.net, Pressichild@gmail.com

тел. +38 050 517 38 28

сайт: www.DOBREdilo.com

Борис Мовчан (засновник Благодійного фонду “Позитивна взаємодія”

Мовчан Віктор, Андрій Откаленко, Євген Лєтучий, Олександр Янчук (власник салонів сантехніки і керіаміки “KERSAN”), Сергі Сердюк
благодйники, представники бізнесу: Надія Глухова і Ігор Узналі
Олена Гануліч (Директр Волинського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей), Віктор Уніга (меценат), Віктор Мовчан (Голова Благодійної організації “Благодійний фонд “Позитивна взаємодія”)
Віктор Мовчан, Віктор Уніга
електрик Григорій Григорович, представник Володимира Гаврилюка, що забезпечив проведення електритки
Віктор Мовчан і сантехніки Олег Лучко і Дмитро Волков
команда волонтерів-штукатурів: Андрій Мовчан, Арьур Луцик, Борис Мовчан, Едуард Луцик
Рубрики: події

0 комментариев

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *