(Більше 6 років тому, коли Марійка Мовчан була ще зовсім дитиною, а її брати – Павло і Борис підлітками, ці дітлахи не могли повірити, що в світі існують реальні королі та королеви. Все через те, що в Україні їх неможливо реально зустріти.

Для чуда треба було  зробити лишень елементарний крок – написати і відправити Королеві Великобританії листа з привітання до новорічних свят.

І чудо трапилося… Особисто найтитулованіший і найвпливовіший монарх в світі – Королева Єлизавета ІІ відповіла Марійці Мовчан, Борису та Павлу Мовчанам, хоча таке не можливо за всіма правилами Букінгемського Палацу. Відтоді уже цих креативних дітлахів, також, титулували юними «дипломатами» з Волині.

Коли подруга монархів по-листуванню з братами почала мріяти про допомогу дітям… Все задавалося примарним і неможливим. Та, знову, необхідно будо зробити декілька кроків і наважитися рушити назустріч черговому чуду.

Нещодавно юні «дипломати» заснували Благодійний фонд «Позитивна взаємодія» і Марійку Мовчан обрано Почесною Головою з метою популяризації благодійної діяльності і допомоги дітям.

Були проведені різні публічні акції та заходи з метою привернення уваги суспільства до вирішення соціально-побутових проблем дітей, які опинилися в скрутних життєвих обставинах. До слова, було організовано збір коштів на лікування дітей.

Та справжнє ЧУДО трапилося тоді, коли на заклик збудувати спортзал дітям відгукнулося багато мешканців Волинської області. Люди з великими серцями і до сьогодні намагаються хто чим може допомогти у ремонтних роботах, які проводяться в Волинському обласному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей.

Тепер нас сотні добрих людей, які позитивно взаємодіють заради покращення життя дітей, які позбавлені батьківської опіки.

Чужих дітей не буває, а ще діти-сироти – це особливі діти, Батьком яких є сам Бог, про що стверджується в Біблії. Допомігши знедоленим дітям ми виконуємо Заповіді Божі і всі разом змінюємо наш світ на краще.

Є багато позитивних результатів віри в чудо, віри в те, що наш світ, нашу Волинську землю і Україну можна преобразити в прекрасне місце для зростання дітей і їх становлення, повноцінної соціалізації.

Відеозвіт діяльності Благодійного фонду “Позитивна взаємодія” і всіх небайдужих людей у справі допомоги знедоленим дітям

Гарним прикладом позитивної взаємодії є нещодавній візит відомого у Волинські області підприємця Анатолія Федоновича Корця на будівельну площадку та плідна співпраця з ним.

Віктор Мовчан (Голова Благодійного Фонду “Позитивна Взаємодія”, підприємець Корець Анатолій Федонович, Гануліч Олена Миколаїівна – Директор Волинського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей)

Так само, як і інший авторитетний представник бізнесу – Ігор Хусейнович Узналі особисто допомагає вирішити деякі питання.

Ігор Узналі (представник бізнесу Волинської області), Віктор Мовчан (Голова Благодійного Фонду “Позитивна взаємодія”)

А відомий меценат Віктор Володимирович Уніга взявся координувати вирішення деяких соціально-побутових проблем Центру дітей.

Відомий і авторитетний громадський діяч Волині – Віктор Володимирович Уніга особисто інтересується ходом будівництва спортзалу для дітей-сиріт і координує забезпечення їх соціально-побутових умов у Волинському обласному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей

В той же час, група волонтерів-добровольців з Камінь-Каширська проявила ініціативу і молоді хлопці приїхали безкоштовно допомогти ремонтні роботи в спортзалі. Вони вірять у Бога і прекрасно розуміють цінність робити добрі справи, як практичний прояв їх віри в Віру, Надію і Любов.

Волонтери-добровольці: Павло Смітюх, Едуард Луцик, Олександр Кашуба, Ігор Кутько, Мовчан Віктор (Голова Благодійного фонду “Позитивна взаємодія”), Владислав Демчик, Володимир Телепей, Володимир Мойса
Збірна комада волонтерів: Юрій Губчак, Олександр Кашуба, Андрій Шевчик, Сергій Смітюх, Павло Смітюх

Також, Марійка Мовчан із Борисом та Павлом Мовчанами поділилися телебаченню про те, як здійснилися їх мрії про благодійну діяльність в місті Ковелі на зйомках шоу «Стосується кожного» телеканалу «Інтер». Незабаром можна буде переглянути трансляцію.

Павло Мовчан, Марійка Мовчан, Борис Мовчан

Це граний приклад небайдужості, яка змінює долі дітей-сиріт на краще або просто – ЧУДО!

Хто ще не долучився до нас, тоді – ласкаво просимо. Діти потребують Вашої уваги, теплоти і допомоги.

Реквізити для благодійних ВНЕСКІВ:

МФО банку – 325365

Банк – ПАТ «КРЕДОбанк» м. Львів

Код отримувача – 42571654

№ рахунку отримувача – 26000011218095

Отримувач – БО «БФ «ПОЗИТИВНА ВЗАЄМОДІЯ»

Партнери благодійної діяльності на користь дітей: Надія Глухова, Олександр Місюра, Вадим Дричик, Олена Гануліч, Мовчан Віктор, Андрій Откаленко
Наші партнери-благодійники: Яренчук Володимир, Володимир Гаврилюк, Станіслав Геч, Андрій Семерей, Мовчан Віктор, Марюсик Ірина
Наші добродійники і небайдужі люди, до долі дітей: Олег Лучко, Дмитро Волков, Микола Канівець, Лабик, Юрій Буднік, Анатолій Сиротюк
Наші добродійники: пані Наталя, Дмитро Криса, Богдан Корчинський, Олег Уніга

Прес-центр

БО “БФ “Позитивна взаємодія”

(Павло Мовчан)

e-mail: Press-child@ukr.net, Pressichild@gmail.com

тел. +38 050 517 38 28

сайт: www.DOBREdilo.com

Рубрики: події

0 комментариев

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *